Kaynaşma yemeğinde Başarılı Din görevlilerine hediyeler verildi.

Konya İl Müftülüğü Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlamalarının 26. yılı çerçevesinde, Konya Merkezde görev yapan tüm Din Görevlileri, Camileri Temizleme Derneğinin davetlisi olarak Diltaş Sosyal Tersislerinde kaynaşma yemeğinde buluştu.

Başarılı 37 Din görevlisine, Laptop Bilgisayar, Altın, Tefsir seti gibi çeşitli hediyelerin verildiği kaynaşma yemeğine Vali Yardımcisi Bekir KAYA, İl Müftüsü Şükrü ÖZBUĞDAY, Meram Belediye Başkanı Dr. Serdar Kalaycı, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, İl Müftü yardımcisi Dr. Hamza Küçük, Selçuklu, ve Karatay Müftüleri ile çok sayıda din görevlisi katıldı.

Vali Yardımcisi Bekir KAYA, Din görevlileri arasında birilik ve beraberliğin pekiştirilmesi için sevginin önemine, İl Müftüsü Şükrü ÖZBUĞDAY da, din görevliliğinin mümtaz bir görev olduğuna temas ederek, Camileri Temizleme Derneğine, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlamalarına bu şekildeki katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Konya Camilerini Temizleme Derneği olarak kaynaşma yemeğimize katılan tüm din görevlilerine teşekkür eder, hayırlı görevlerinde başarılar dileriz.

Paylaşabilirsiniz...